The Crochet Dream Чанта

1,550.00 ден

Опис

The Crochet Dream е бренд за изработка на уникатни, рачно плетени чанти. Во секоја чанта има внесено среќа, љубов и убавина, а се изработени од природни материјали. Ставете го вашето секојдневие во чантите на The Crochet Dream и освежете го вашиот изглед со некоја од уникатните чантите што се во тренд оваа сезона.

Плетените чанти се многу популарни оваа сезона и се совршена комбинација за секојдневниот младешки стил.
Чантата е изработена од природен материјал.
Се пере на температура од 30 степени.

Димензии: 20 х 20 х 7

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.