ACTIVELY Pu Rubber Подлоги за вежбање

2,990.00 ден

Категории: , ,

Опис

Premium Pu Rubber Mat е најмодерната и најбараната подлога за вежбање моментално во светот! Оваа подлога ќе го направи твојот тренинг удобен и хигиенски. Направен е од природна гума на која нема повеќе да се лизгаш при вежбање а исто така е доста издржлив и нема лесно да се оштети.

* Димензија: 183 x 61 cm

* Дебелина: 4 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.