ARTELLA Zebras Илустрација

2,800.00 ден8,040.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Илустрациите се испечатени на канвас платно, оптегнато на дрвена рамка што овозжможува веднаш да ги прикачиш на ѕид.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.