Азбука боенка (Стела И Сани)

  • Автор:
  • Издавачка куќа: Паблишер 
  • ИСБН: 9786084892427
  • Година на издавање: 2020
  • Број на страни: 32
  • Димензии: 210 × 297
  • Корица: мека
  • Јазик: македонски

150.00 ден

Опис

А како авион, или Б како бубамара, сите букви
во боенкава прават шара.
Обојте ги буквите и научете нов збор!
Стела и Сани помогнаа да се одберат зборовите,
а вие забавувајте се со нивно боење!

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.