BEYOND GREEN Bring a bag S Торба

Направена од 100% органски лен
Дизајнирана и произведена во Македонија
Димензија 45x35x23 cm

599.00 ден

Категории: , Ознака:

Опис

Нега: Може да се пере во машина за перење на ниска температура 30-40 C степени. Избегнувајте пеглање директно врз принтот.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.