BEYOND GREEN Eucalyptus Биоразградлива маска за телефон

950.00 ден

Категории: , , Ознака:

Опис

Минималистички дизајн и eco-friendly, направена од пченична слама.

Оваа маска е 100% биоразградлива, нуди заштита за Вашиот телефон како и за животната средина.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.