BIOVENE BARCELONA Гел за чистење лице и тело со салицилна киселина

За мрсна кожа.

200 ml

498.00 ден

Опис

САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА + ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТИ ОД ЧАЈНО ДРВО, СВЕЖО НАНЕ+ АКТИВЕН ЈАГЛЕН

Ја чисти кожата ефикасно отстранувајќи ги сите видови нечистотии и вишокот маснотии, оставајќи ја кожата нежна, мека и хидрирана.

91% ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.