BIOVENE BARCELONA Гел за чистење на лице и тело со гликолна киселина

За сите типови кожа.

200 ml

498.00 ден

Опис

За сите типови кожа

ГЛИКОЛНА КИСЕЛИНА + НИАЦИНАМИД + ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТИ ОД МАНГО И ЧАЈНО ДРВО

Ја чисти кожата ефикасно отстранувајќи ги сите видови нечистотии и вишокот маснотии. Ја подмлдува, хидрира, омекнува и го враќа природниот сјај.

92% ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.