BIOVENE BARCELONA Гел за чистење на лице и тело со хијалуронска киселина + ниацинамид

За сува кожа.

200 мл

498.00 ден

Опис

ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА + НИАЦИНАМИД + ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТИ ОД ЈАГОДИ

Ја чисти кожата од нечистоти и вишок маснотии. Ја омекнува, хидрира и ја враќа цврстината и еластичноста.

93% ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.