BIOVENE BARCELONA Glow Kiss Papaya – Скраб и маска

8 мл

269.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Уникатен производ за меки и нежни усни. Нежен скраб и маска за прихранување на усните со хидратантни овошни екстракти од папаја и шеќер.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.