BIOVENE BARCELONA Glow Kiss Strawberry Балм

8 мл

269.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Прихранувачки, хидратантен балзам за усни со екстракти од јагода. Нежно нијансирање за привлечни усни.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.