BIOVENE BARCELONA Лосион за тело со хијалуронска киселина + ниацинамид

За сите типови кожа.

200 мл

615.00 ден

Опис

ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА + НИАЦИНАМИД + ОРГАНСКО АВОКАДО И ЗЕЛЕН ЧАЈ

Овој лосион за тело истовремено и прихранува,а формира и заштитен слој на површината на кожата. Пособено се препорачува на многу сува кожа.

97% ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.