BIOVENE BARCELONA Лосион за тело со ретинол + ниацинамид

За сите типови кожа.

200 мл

615.00 ден

Опис

РЕТИНОЛ+НИАЦИНАМИД+ОРГАНСКИ МАЛИНИ И ЗЕЛЕН ЧАЈ

Овој лосион ја подобрува текстурата на кожата,хидрира, освежува, затегнува, ја намалува видливоста на тенките фини линии, како и првите знаци на стареење. Посебно е погоен за зрела кожа, но и помлада кожа со први знаци на стреење.

97% ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.