BIOVENE BARCELONA Лосион за тело со Витамин Ц + ниацинамид

За сите типови кожа.

200 мл

615.00 ден

Опис

ВИТАМИН Ц + НИАЦИНАМИД + ОРГАНСКА БАНАНА И ВАНИЛА

Моќен хидро-осветлувачки лосион кој брзо се впива, особено погоден за сува кожа. Хидрира,подобрува еластичност,го враќа природниот сјај.

98% ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.