BIOVENE BARCELONA Путер за тело

Превентивен третман против појава на први тенките линии на деколте и врат.

50 мл

735.00 ден

Опис

Мега-хидратантен путер за тело за задник и гради со органски антиоксиданти екстрахирани од малини+ретинол+шеа путер. Помага да се подобри текстурата и еластичноста на кожата, ја минимизира видливоста на текните линии и бори. Брзо видливи ефекти: подмладена кожа на вратот и деколтето, поцврста и позатегната кожа на задникот.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.