BIOVENE BARCELONA Сунѓер за капење со хијалуронска киселина

За сите типови кожа.

75 гр

495.00 ден

Опис

Екстра хидратантно, мултифункционално сунѓерче за капење/туширање, наполнето со интензивна хидро комбинација од ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА+КАКАО+МАСЛО ОД ГРОЗДОВИ СЕМКИ која врши нежен пилинг,прихранува,хидратира и ја прави кожата помека и помазна.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.