BIOVENE BARCELONA Сунѓер за капење со ретинол

За сите типови кожа.

75 гр

495.00 ден

Опис

Длабинско чистење-мултифункционално сунѓерче за капење и туширање,наполнето со екстра комбинација од РЕТИОНЛ, МАЛИНИ и КОКОСОВО МАСЛО која инстантно длабински ја чисти кожата,затегнува, зацврстува,подмладува.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.