BIOVENE BARCELONA Сунѓер за капење со витамим Ц

За сите типови кожа.

75 гр

495.00 ден

Опис

Нежен пилинг-мултифункционално сунѓерче за капење и туширање,наполнето со интензивна комбинација од ВИТАМИН Ц + ЛИМОН и ШЕА ПУТЕР која ја чисти кожата, осветлува и инстантно ја хидратира. Го успорува процесот на стареење на кожата ја намалува видливоста на борите.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.