BIOVENE BARCELONA Biodegradable Hair Brush Чешел за коса

730.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

VOLUMIZING & SMOOTHING-БИОРАЗГРАДЛИВ ЧЕШЕЛ СО РАЧКА ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА- РАСЧЕШЛУВАЊЕ, ВОЛУМЕН ИЛИ МАЗЕН СТАЈЛИНГ- МОЖЕ ДА СЕ ‘КОРИСТИ И НА ВЛАЖНА И НА СУВА КОСА

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.