BIOVENE BARCELONA Detangling Brush Биоразградлива четка за коса

630.00 ден

SKU: 8436575094281 Категории: , ,

Опис

Биоразградлива четка за сите типови коса, за лесно и брзо расчешлување, сјај, измазнување и волумен.

Ултра меките и флексибилни најлонски влакна се нежни за косата и скалпот и може да помогнат во намалување на оштетувањето на косата и расцветани врвови.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.