BIOVENE BARCELONA Hydration Hair Mask Ultra Nourishing Hair Wrap Treatment Третман за коса

30 гр.

290.00 ден

SKU: 8436575090986 Категории: , ,

Опис

95% Природен третман за сите типови на коса

Ултра хранлива ИНОВАТИВНА МАСКА ЗА ХИДРАЦИЈА кој всушност е интензивен третман за сите типови коса.

Сите состојки- колагенот + алое вера + екстрактите од соја се наоѓаат во оваа иновативна капа-обвивка со која треба да ја замотате миената чиста коса и да ја оставите да делува 20-тина минути, со нежна масажа.

Со редовна употреба 2-3 пати месечно, ќе овозможите силна заштита на косата од надвореш. фактори, а косата ќе биде мека, сјајна, мазна и енергична.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.