BIOVENE BARCELONA Lemon Glow Scrub Brightening Body Polish Ексфолијат за тело

200 гр.

546.00 ден

SKU: 8436575094571 Категории: , ,

Опис

99% Природен пилинг за сите типови на кожа

Состав: сол од мртво море, екстракти од лимон, масла од авокадо, канабис и сладок бадем.

 

 

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.