BIOVENE BARCELONA Repair Hair Mask Damage Recover Hair Wrap Treatment Третман за коса

30 гр.

290.00 ден

SKU: 8.43655E+12 Категории: , ,

Опис

95% Природен третман за сите типови на коса

ИНОВАТИВНА МАСКА ЗА ТРЕТМАН на ОШТЕТЕНА КОСА кој всушност е интензивен третман за сите типови коса кои се оштетени. Состојките арганово масло и хијалуронска киселина се наоѓаат во оваа иновативна капа-обвивка со која треба да ја замотате миената чиста коса и да ја оставите да делува 20-тина минути, со што  состојбата на сувата и оштетена коса и скалп,  ќе се подобри и косата ќе биде  доволно хидрирана, мазна, мека и свиленкасто нежна.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.