BIOVENE BARCELONA Sculp Scrub Природен пилинг за скалп

200 гр.

546.00 ден

SKU: 8436575094519 Категории: , ,

Опис

99% Природен пилинг

Доминантна состојка на пилингот е сол од мртво море и природни органски масла за неверојатен иновативен третман на сите типови кожа и коса.

Уникатен производ кој темелно го чисти скалпот, делува директно во фоликулата на влакното, го зацврсува коренот со што го спречува опаѓањето на косата.

Состав: сол од мртво море, арганово масло и екстракти од ананас

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.