BIOVENE BARCELONA Shampooing Brush Scalp Massager Четка за масажа на скалп

519.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Четка за масажа на скалпот во текот на шампонирање на косата.

За здрава коса од коренот до врвовите.

Ефекти: Природен детокс на скалпот, контрола на првутот, релаксација и стимулација на скалпот за чиста и здрава коса полна со енергија

Одговара за сите типови коса, но особено се препорачува за мрсна и сува коса

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.