BIOVENE BARCELONA Strawberry Glow Scrub Revitalizing Body Polish Пилинг за тело

200 гр.

546.00 ден

SKU: 8436575094557 Категории: , ,

Опис

99% Природен пилинг за сите типови на кожа

Состав: сол од мртво море, масла од јојоба, кокос и сладок бадем.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.