BT JBL CLIP 3 BLK Звучник

  • Безжичен звучник
  • Моќност: 3W
  • Фрекфенција: 120Hz-20kHz
  • Ниво на бучава: 80dB
  • Lithium-ion Polymer(3.7V,1000mAh)батерија
  • Bluetooth 4.1
  • IPX7 Waterproof
  • Built-in Carabiner

3,290.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.