BT JBL GO 2 Звучник

  • Преносен звучник
  • Wireless Bluetooth Streaming
  • Android/iOS Compatible
  • 5-hour,Lithium-ion polymer (3.7V,730mAh)
  • Фрекфенција: 180Hz-20kHz
  • Ниво на бучава: 80dB

1,990.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.