Промоција!

DESIGN FOR ALL Маичка

DANCING CHEEK TO CHEEK

1,424.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , , ,

Опис

Колекцијата се состои од пет типа унисекс маици кои вклучуваат фрази земени од текстовите на некои вечни џез-песни, како и соодветна илустрација што ја отсликува конотацијата на фразата. Сето ова беше овозможено со комбинирање и спојување на визуелното со тактилното; тоа е комбинирање на текстил печатење + везови + Брајово писмо. Она што ги прави маиците инклузивни е везот Брајово писмо; она што се перципира визуелно, може да се почувствува со допир од страна на лица со оштетен вид.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.