DR. BROWNS Цуцла лажливка

Мала слатка срна и цуцла лажливка

1,100.00 ден

SKU: 072239304747 Категории: , ,

Опис

Лесно смирете го бебето со силиконската цуцла на Dr. Brown’s која има иста форма како цуцлата на Dr. Brown’s шишето. Направена од лесен, 100% силикон, оваа цуцла е во форма на пеперутка да не доаѓа во контакт со лицето на бебето, односно да не му пречи на носето.

Срната е играчка од различни материјали која е закачена на цуцлата за бебето да се игра со неа. Може да се закачи на повеќето други цуцли и глодалки за екстра удобност на бебето.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.