DR. BROWNS Силиконска цуцла лажливка

0-6 месеци

Не содржи БПА

250.00 ден

SKU: 072239303184 Категории: , ,

Опис

Лесно смирете го бебето со силиконската цуцла на Dr. Brown’s која има иста форма како цуцлата на Dr. Brown’s шишето. Направена од лесен, 100% силикон, оваа цуцла е во форма на пеперутка да не доаѓа во контакт со лицето на бебето, односно да не му пречи на носето.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.