DR. ISLA Bamboo Baby Wipes Органски влажни марамчиња за бебиња

Пакување со 60 марамчиња

205.00 ден

Опис

BAMBOO BABY WIPES-100% BIODEGRADABLE NATURAL POLLUTION NEUTRALIZERS 

ВЛАЖНИ ШАМИВЧИЊА ЗА БЕБИЊА ОД БАМБУСОВИ ОРГАНСКИ СЕРТИФИЦИРАНИ КУЛТУРИ

100% БИОРАЗГРАДЛИВИ ЗА 90 ДЕНА, ЕКОЛОШКИ, ПРИРОДНО АНТИБАКТЕРИСКИ – ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНИ

* НЕБЕЛЕНИ*

ИНОВАТИВНА ФОРМУЛА – 99%  ВОДА* БЕЗ: ПАРАБЕН, АЛКОХОЛ, СИЛИКОН И ВЕШТАЧКИ БОИ.

Искористените шамивчиња фрлајте ги на соодветно место

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.