EASYBIKE Bike Holder Држач за телефон за велосипед

600.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

EASYBIKE е држач за телефон за велосипед изработен од мек силиконски материјал. Флексибилниот материјал овозможува совршено вклопување на сите смарт телефони.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.