ELO. A LITTLE BIRD TOLD ME ОРГАНСКО ЌЕБЕ

Димензија 80x100cm Состав: горен дел 100% органски памук, долен дел 72% памук, 8%еластин, 20% полиестер

1,490.00 ден

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.