ELO CREME Балдахин завеса за детска соба

Категории: , ,

Опис

Димензии: 250×50 cm

Состав: 100% органски памук/муслин, обрач 100% метал

Се изработува по нарачка од 5-7 дена

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.