ELO. DAISY DACK Монтесори подлога

Убавa и практична повеќенаменска подлога за играње, душек за спиење.

1,690.00 ден

Опис

Убавa и практична повеќенаменска подлога за играње, душек за спиење.

Димензија 120x60x4cm.

Оваа удобна подлога за играње, е практична и корисна од самото раѓање како подлога за играње, душек или наддушек, за преспивање, играње, читање на под по Монтесори методологијата.

Навлаката лесно се отстранува и се одржува.

Достапна во повеќе дезени

Состав: Надворешен дел/прекривка 100% органски памук

Внатрешен дел: 100% Полиуретанска пена

Одржување: Навлаката се отстранува и пере на 30 степени.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.