ELO. HAZEL Јорганче

Јорганче

1,590.00 ден

Опис

Јуниор прекривка изработен од органски памук со полнење од силиконски снегулки

Димензија на јорганчето е 130×100см

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.