ELO. MR HOMEY Бањарка

Бањарка

1,190.00 ден

Нема на залиха

Опис

Детска бањарка со капа

Состав: 100% памук

Димензија: 80 см 80 см

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.