ЕLO. MR.HOMEY ЛЕТНО ЈОРГАНЧЕ

Јуниор прекривка изработен од органски памук со полнење од силиконски снегулки

Димензија на јорганчето е 130×100см

1,590.00 ден

Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.