ELO. OH DEER БАМПЕР ОГРАДИЦА

Оградица во форма на цилиндар со должина од 2м и дијаметар 12 см

Состав; надворешен дел 100% органски памук

внатрешен дел 100% полиестер

Бампер оградицата е замена за класична оградица, соодветна за бебешко и детско креветче како странична заштита

Лесна за оджување

1,490.00 ден

Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.