ELO. RAINBOW BEAR Оградица за креветче

Оградница за креветче

1,190.00 ден

Нема на залиха

Опис

Димензија: 190x30cm, врвки на горна и долна страна вкупно 10

Димензијата на оградицата е адаптабилна, одговара за креветче со димензија 120 x 60 см и за 140 x 70 см

Состав: 100% органски памук / исполна 100% полиесте

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.