ELO. SOFTY ПОСТЕЛНИНА

Бебешка постелнина составена од перниче со дименции 45×35 см и

тенко јорганче/прекривка со димензии 80×100 см.

Состав : 100% органски памук, полнење 100% полиестер

1,690.00 ден

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.