ELO. ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ELO 6-18m

1,790.00 ден

Категории: , ,

Опис

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ЗА ВОЗРАСТ ОД 6-18 МЕСЕЦИ, TOG 2.5

СОСТАВ: НАДВОРЕШНОСТ: 100% ОРГАНСКИ ПАМУК, ВНАТРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ: 100% ПАМУК

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.