FLO. OH DEER ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ 6-18М

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ СО ПОДЕСЛИВА ГОЛЕМИНА ЗА ОД 6-18 МЕСЕЦИ

ДОЛЖИНА: ВРЗАНА 80 СМ-(6-12 МЕСЕЦИ)

ПУШТЕНА 93 СМ (12-18/24 МЕСЕЦИ)

СОСТАВ: НАДВОРЕШНОСТ: 100% ОРГАНСКИ ПАМУК

ВНАТРЕШНОСТ: 100% ПАМУК

1,690.00 ден

Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.