ЕLO. SOFTY ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ 0-6М

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ЗА ВОЗРАСТ ОД 0-6 МЕСЕЦИ

СОСТАВ: НАДВОРЕШНОСТ: 100% ОРГАНСКИ ПАМУК, ИСПОЛНА: 100% ПОЛИЕСТЕР, ВНАТРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ: 100% ПАМУК

1,590.00 ден

Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.