GAMEGRIP Gamepad For Smartphone Држач за телефон

600.00 ден

Опис

GAMEGRIP универзален држач за телефон, што овозможува да се користи телефонот како џојстик.

Рачките се дизајнирани за да овозможат удобност на рацете при долго користење на телефонот.

Дизајнот на држачот овозможува полнење на самиот телефон додека играте.

Одговара на сите смарт телефони со дебелина до 8мм.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.