GRAFITI BARBARA Мокасини

yellow

3,600.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

КОЈ ВЕЛИ ДЕКА МОКАСИНИТЕ СЕ СЕРИОЗНИ?

Ви ги преставуваме нашите мекани и свитливи мокасини, совршена мешавина на комфор и стил! Со бескраен опсег од ударни бои, гарантираме дека ќе најдете пар кој ќе одговара на вашиот карактер. Овие мокасини се толку флексибилни, што можете да ги свиткате и сместите во вашата чанта во секое време.

ОПИС НА ПРОИЗВОД
Мокасини
Горен дел: кожа
Постава: кожа
Внатрешна табаница: кожа
Украс: метал/пластика
Ѓон: гума-тунит
Висина: 20 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.