Промоција!

GRAFITI BEATRIS Чевли

BLACK NAPPA

2,800.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Женски чевли
Горен дел: говедска кожа
Постава: кожа
Внатрешна табаница: кожа
Ѓон: микролајт
Висина: 40 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.