GRAFITI BRUNA Чевли

black/beige

3,600.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Горен дел: кожа
Постава: кожа
Аксесоари: метал
Табаница: кожа
Ѓон: гума-тунит
Висина: 20 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.