GRAFITI DEBORA Сандали

black

3,500.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

РИБАРСКИ САНДАЛИ?

Не го пропуштајте најголемиот моден тренд на сезоната. Овие “рибарски” сандали содржат ноншалантна аура во себе која е истовремено груба и шик. Иако се тренди, тие се веќе класика. DEBORA е доволно затворена да даде чувство на компактен комфор, а доволно отворена за да дозволи вашите стапала да дишат. Повикајте ја вашата груба страна оваа сезона и не го пропуштајте овој евергрин.

Опис на производ
Сандали
Горен дел: кожа
Постава: кожа
Шнола: метал
Табаница: пресвлечена во кожа
Ѓон: ТР(Термопластичен)
Висина: 50 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.